Nejčastější dotazy

Jak správně vybrat DDD firmu pro likvidaci štěnic

1) Ověřte si, zda firma skutečně existuje - zda je její sídlo skutečné, ne virtuální. Ideálně aby bylo možné někoho fyzicky zastihnout, zejména pokud budete potřebovat osobní konzultace.

2) Fungující dispečink - vždy je na příjmu někdo s odbornými znalostmi, schopný vás vyslechnout, poradit a navrhnout řešení vašeho problému.

3) Odborně způsobilí technici - speciálně vyškolení technici s osvědčením o absolvování kurzu DDD, nejlépe nejen základního. Správný technik si neustále doplňuje své znalosti, aby mohl bojovat proti škůdcům vždy nejúčinnějšími prostředky a metodami, které se stále zdokonalují.

4)Vlastní vozidla - firma má k dispozici více vozidel, jak osobních, tak dodávek pro převoz kontaminovaného nábytku atd. K dispozici jsou jak vozidla označená, tak vozidla neoznačená a diskrétní. Záleží na každém zákazníkovi, jakou službu upřednostní.

5) Protokol - po skončení DDD zásahu musí technik vždy vystavit protokol, který bude obsahovat datum a čas zásahu, jaké prostředky byly použity, jejich množství a způsob použití. Připíše i další následná doporučení, která je potřeba dodržet - je to podmínkou pro dodržení záruky ze strany firmy.

6) Záruka - po úspěšném dokončení DDD zásahu by vám měla firma sdělit, jak dlouho poskytuje na provedené služby záruku, kdy se můžete na firmu obrátit s problémy a případně se bezplatně provádí opakované ošetření prostor. My poskytujeme záruku až 12 měsíců, což je bezkonkurenčně nejvíce v ČR a na Slovensku.

7) Pozásahový a pozáruční servis - po každém DDD zásahu je zákazník poučen o následném postupu a dalších doporučeních, která musí dodržovat, aby bylo ošetření ve výsledku co nejúspěšnější. Po uplynutí záruky je stále k dispozici dispečink s poradenstvím, takže se zákazníci mohou kdykoli bezplatně poradit například ohledně identifikace podezřelého hmyzu na dovolené na hotelu atd.

Vybraná firma by měla být ochotná s vámi vše řešit. Nebojte se podrobně na vše zeptat, osobně i telefonicky. Jsme tu pro vás: tel. 602 110 910

Opravdu zničíte i vajíčka?

Ano, skutečně vás zbavíme i vajíček. Používáme profesionální přípravky s bezpečným použitím ve většině prostor a na většinu povrchů, které se vyznačují dlouhodobým účinkem. Jejich největší výhodou je ale trojí smrtící účinek. Zahubí všechna vývojová stádia + současně likviduje i vajíčka ( narušení povrchu vajíček a sterilizace dospělých jedinců). Díky růstovým regulátorům v používaných přípravcích po zásahu samic, které nezemřou okamžitě, kladou pouze sterilní vajíčka. Tyto regulátory nejsou pro savce nijak toxické. Dále pomocí přírodních látek, které ještě do postřiku přidáváme, a vlastního testování na vlastních ubytovacích zařízení dosahujeme účinnosti prvního zásahu až 85%. 

Jsme tu pro vás: tel. 602 110 910 

Mohu se štěnic zbavit sám?

Nesnažte se hubit štěnice sami běžně dostupnými prostředky z drogerie apod, mají slabý účinek, mohou výskyt rozšířit a tím celý zásah poté prodražit. Vždy vyhledejte odbornou firmu, která používá profesionální prostředky a použivá osvědčené postupy likvidace.

Jsme tu pro vás: tel. 602 110 910

Jak dezinsekce probíhá?

Před příjezdem technika vám vše telefonicky vysvětlíme, jak připravit vše potřebné, aby byl zásah co nejefektivnější. Na místě technik přesně vyhodnotí situaci u vás, podrobně vám vysvětlí celý postup a provede odbornou dezinsekci včetně případného opatření.

Poté dostanete přesné instrukce, jak se chovat po dezinsekci a jaká opatření dodržovat.
Vždy hradíte pouze první zásah, pokud by se nepodařilo vyhubit vše napoprvé, další opakovanou návštěvu technika již nehradíte.

Jsme tu pro vás: tel. 602 110 910

Jak se na dezinsekci připravit?

Není potřeba se nijak na dezinsekci připravovat. Je důležité hlavně nic nepřemisťovat a hlavně nepoužívat repelentní přípravky, aby nedošlo ke zbytečnému rozehnání do jiné místnosti. Naši technici si vše připravují sami. Vše s vámi prohlédneme a podáme Vám podrobné informace, jak bude hubení probíhat a co je potřeba následně dodržovat. V případě jakéhokoliv dotazu budeme na telefonu: Jsme tu pro vás: tel. 602 110 910

Jaká jsou omezení po provedeném zásahu?

Po dezinsekci je dobré nevstupovat do ošetřených prostor po dobu cca 2 - 3 hodin, použité přípravky mohou dráždit ke kýchání. Zejména je nutné nevpouštět domácí mazlíčky. Dále je potřeba postupovat dle doporučení technika, který stanovuje postup na místě. 

Jsme tu pro vás: tel. 602 110 910

Jaká jsou rizika pro domácí mazlíčky? 

Je nutné provést zásah vždy s ohledem na domácí mazlíčky. Studenokrevní mazlíčci (hadi, ještěrky a rybičky) se musejí přemístit, popřípadě překrýt terárium (akvárium).
Kočky, psy (převážně se světlou srstí) je dobré do bytu nevpouštět alespoň 24 hodin po dezinsekčním zásahu.

Jsme tu pro vás: tel. 602 110 910

Mohou se k vám štěnice vrátit?

Kvalitním zásahem a naším unikátním know-how, které zdokonalujeme déle jak 10 let, vyhubíme všechny jedince i vajíčka a štěnicím se u vás nebude dařit i v případě menšího zanešení v průběhu jednoho roku (možný průnik z okolních bytů, výskyt u někoho v rodině, ubytovací zařízení  - častou fluktuací ubytovaných). Jelikož se stává zřídka, že se musíme vracet po záruční době (pokud zákazník dodržel doporučení, což v drtivé většině ano), tak případné opakované výskyty řešíme v rámci reklamace a zjišťujeme daný problém.

Jsme tu pro vás: tel. 602 110 910


Máte nějaký jiný dotaz? Napište nám, popřípadě volejte non-stop na tel.: 602 110 910