Diskusní téma: Reference

Spolehlivá firma

Moc děkujeme za pomoc při likvidaci štěnic se kterými jsme s jinou firmou bojovali bezúspěšně.
Díky profesionalitě, pečlivosti a lidskému přístupu můžeme opět v klidu žít. Děkujeme moc za velkou psychickou
podporu a za čas, který nám pánové věnovali ze svého osobního volna. Jsou jednoznačně ukázkovou firmou.
KAŽDÉMU DOPORUČUJEME!!!!

Derarizeri

Rok jsme bojovali že stenicemi, zkoušeli jsme snad všechno, spoustu nábytku zkončili i na zbernem dvoře, investovali jsme několik tisíců na všelijaké postřiky, dymovnice a tak ale marně... Deratizer jsem se bála akord po recenzi že jen tahají peníze z lidí a neucine... Nakonec kdy uz jsem byla nadne svých psychickych sil jsem našla tuto firmu a prozatím mohu říci že super,! Už je to přes měsíc občas najdu nějakou omamenou ještě ale je klid.. Je velkou výhodou že mají 3mesicni záruku kde už nic neplatíte... Budu je volat ještě jednou,,,, ale výsledek zaručen.. Opravdu moc děkuji a všem doporučuji. Vyhubi to i vajíčka prostě všechno.. Perfektní spolupráce a když potřebujete poradit vždy můžete zavolat... Ještě jednou moc děkuji... Byla už úplně psychice nadne... A tato firma mi opravdu pomohla... DOporucuji

...

Moc Vám děkuji za maximálně profesionální služby!. Ale hlavně za pochopení, trpělivost, ochotu a vstřícnost. Pocity lidí, kteří nemohou několik dní v klidu spát a neví, čím to je, bojí se pomalu kamkoliv sednout, pochopí jen ti, kteří zažili něco podobného... Takže ještě jednou velké díky! Strašně lidem ulevíte...♥

Moc děkuji

Moc a moc děkuji za to,že jste.Když jsem zjistila,že se nám usadily blechy byla to totální noční můra...pán druhý den dorazil,vše vysvětlil, po zákroku máme klid a i když jednání všech pracovníků bylo ukázkové doufám,že už tyto služby nebudu potřebovat ,ale pokud se někomu nějaké potvůrky usadí mohu jen doporučit

Jste jedničky!

Po vašem prvním zásahu máme už klid 5. měsíc, já včetně mé rodiny vám moc a moc děkujeme. Vřele doporučuji všem. Vše proběhlo diskrétně a hlavně zásah byl velice precizní.

velice ochotní a vstřícní

Dnes jsem měla druhý postřik, přijel moc ochotný pán, vše profesionálně ošetřil a vysvětlil s tím, že pokud bude nějaký problém, mohu mu kdykoliv zavolat., Rozhodně oceňuji vstřícnost, ochotu a přístup, jaký má tato firma k zákazníkovi, je to strašný pocit mít v udržované domácnosti takové svinstvo. Nevím odkud se to ke mne dostalo, jen se modlím, aby to nebylo od sousedů a situace se neopakovala. Chci moc poděkovat za diskrétnost a vstřícnost problém řešit, vysvětlit vše potřebné a nemít pocit, že obtěžuji.

Re: velice ochotní a vstřícní

Dobrý den, jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci a pokud by se potvrdilo v budoucnu, že štěnice mají sousedé, byt vám bezplatně ošetříme znovu i po skončení záruky a celou situaci budeme řešit s příslušným SVJ. Děkuji. Prokeš Jan

Nesrovnatelný zásah s jinými firmami

Před touto firmou jsme měli 7x zásah od jiných firem který nám vůbec nepomohl a jen jsme vyhazovaly peníze oknem. Až tato firma nám problém vyřešila, zásah byl velice precizní, profesionální, diskrétní. Pán vše vysvětlil a v případě dotazu i ve večerních hodinách jsem se dovolal a dostal odpověď. DOPORUČUJI A PRO VŠECHNY CO ŠTĚNICE MÁTE, NEVÁHEJTE A VOLEJTE. TYTO PÁNOVÉ VÁS ŠTĚNIC OPRAVDU ZBAVÍ!!! MÁME UŽ 8 MĚSÍCŮ KLID!

Babička

Jste jedničky k tomu už není co říct. Vrátili jste mi klid do života Moc děkuji.

Perfektni pristup

Jsme nesmirne spokojeni. Na zavolání pan dojel a vše vysvětlil, důkladně provedl deratizaci. Můžu jen doporučit.

Veliké díky

Moc a moc děkujeme.Mysleli jsme, že máme štěnice, protože pán domu byl každé ráno jakoby poštípaný. Nakoupili jsme dýmovnice a postřiky. Nic nepomohlo. Ještě jsem koupila parní čistič. Zbytečně.Museli jsme objednat deratizační firmu, která slíbila, že přijede, ale nepřijela. Našla jsem na internetu tuto firmu. Mladý pán přijel ještě týž den a zjistil, že to štěnice nejsou. Poslal nás na kožní. Paní doktorka řekla, že je to kopřivka v těžkém stadiu. Kdyby jsme neoslovili právě tuto firmu, tak kdo ví, jak by to dopadlo. Ušetřili jsme peníze za postřik. Pán se staral, jak na tom jsme. S takovou ochotou a zájmem o zákazníka jsme se ještě opravdu nesetkali. Moc, moc děkujeme a přejeme jenom spokojené zákazníky.

Vstřícné jednání

Velice rychlá reakce, při příjezdu profesionální jednání za sebe doporučuji!!!

Děkuji

Tuto firmu mohu s naprostým klidem doporučit - po 6 měsíčním marném boji se štěnicemi, dvěma firmami a spoustou vynaložených peněz jsem oslovila tuto firmu. Byly zapotřebí nakonec dva postřiky, ale štěnice jsou už 3 měsíce pryč!!! Pánové, moc vám všem děkuji! :-)

Poděkování a úleva!

Velké díky ta okamžitou pomoc hned při prvním zavolání. Pan Prokeš poslal šikovné spoluoracovníky a Jsem velmi ráda, že tato firma existuje. Přeji hodně zdaru a sil do další práce.

PODĚKOVÁNÍ

Chtěla jsem moc poděkovat pánům za odborný zásah a velkou pomoc a podporu při likvidaci štěnic. Takový ochotný a vstřícný přístup k zákazníkovi jsem snad ještě nikde neviděla, poradí, pomůže, přijede kdykoli po dohodě. Velice doporučuji a pokud můžu radit, vyberte si tuto firmu, budete velice spokojeni! Za mě jednička!

DOPORUČUJI

Chci moc poděkovat pánům za jejich profesionální přístup. U nás v Mostě byli jediní co nám s problémem pomohli. Byli precizní a zásah oproti jiným účinný. Už mám 4 měsíce klid. MOOOOOC DĚKUJI. Pokud se štěnic chcete opravdu zbavit, tak volejte....

Moc krát děkujeme

Doporučuji tuto firmu !!Seriozní jednání moc ochotný přijeli i hned udělali zákrok a bylo po všem. Mám zkušenost jinou firmou a byl u nás 6x a žádní výsledek . Chci poděkovat jeste jednou moc děkuji

MOCKRAT DĚKUJI !!!

Neuvěřitelně ochotní a profesionální pánové. Na dovolené mě pokousaly štěnice a tak jsem měla strach, ze jsem si je dovezla i domu. Pan majitel je nonstop na telefonu, milý, ochotný, rad poradi a pomůže. Když jsem doma našla dva broucky, nedalo mi to a poslala jsem mu fotky, obratem mi volal zpatky, ze ani jedno z toho štěnice není, pro jistotu jsem si ale raději domluvila kontrolu bytu. Okamžitě přijel moc milý pan, který byt důkladně prohlédl a naštěstí nic nenašel! Hodně dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním a skvělým jednáním! Ještě jednou vám oběma moc a moc děkuji a doufám, ze vaše služby už nebudu nikdy potřebovat :) Každopádně ostatním, kdo bohužel s těmito potvorami bojují, opravdu vřele doporučuji! Děkuji moc a mějte se krasne! Veronika

Doporučujeme

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat pánovi - majiteli firmy. Perfektní přístup po telefonu i osobně. Poradil nám a vysvětlil vše. Naštěstí u nás výskyt nebyl tak velký a zbavil nás toho hned. Teď už máme klid a snad už to bude v pořádku. Všem bych tuto firmu na 100% doporučila. Ještě jednou moc děkujeme!!!!!!

DOPORUČUJI VŠEM!!!!!

Pánovi,který je na telefonu a zřejmě se jedná i o majitele firmy,moc děkuji za vstřícnost a hlavně zájem řešit mou situaci!Jsme ojedinělý případ,kdy se u nás objevují štěnice opakovaně.I když náklady spojené s desinsekcí hodně převyšují zaplacenou částku,stále se nám snaží pomoct.Psychicky jsem byla na dně,ted je to fajn a vše vypadá na dobré cestě!!!DĚKUJI!!!

Pomoc po telefonu

Včera večer po mě lezl jakýsi brouček velice podobný štěnici a jelikož trpím jistou poruchou která se týká čistoty a úklidu byla jsem totálně psychický na dně až do rána kdy jsem poslala fotku toho brouka této firmě a pan mě po důkladném prozkoumáním fotky ubezpečil že se o štěnici nejedná jsem mu velice vděčná pomohl mi moc okamzite se mi věnoval během pár minutek jsem věděla na čem jsem tuto firmu mohu s čistým svědomím vřele doporučit za mě super opravdu

Děkujeme!!

Po dlouhych mesicich neucinne likvidace jsme se dopidili k vam. Patri vam neskutecne diky. Komunikace, vstricnost a diskretnost na jednicku. Po zakroku je to 5 tydnu a nikde uz se nic neobjevilo, musim zatukat :) Jeste stokrat diky, diky, diky.

Poděkování

Pánové nám provedli zásah hned druhý den po zavolání. Už jsme měli před nimi jinou firmu, která u nás byla třikrát a bez výsledku. Proto jsem oslovil tuto firmu, která nám za stejné peníze poskytla záruku. Zásah byl velice precizní a profesionální. Hlavně diskrétní a velice příjemné jednání od samotného telefonického hovoru po zásah. Škoda že jsem tuto firmu neoslovil jako první. Ušetřilo by nám to hodně peněz za neúčinné zásahy jiné firmy. Děkuji

Štěnice vyhubeny

Musím poděkovat pánům z této firmy za pomoc a všechny rady, kterými mi pomohli. Po 3 týdnech mi po bytě ještě pár kousků pobíhalo, nicméně po zavolání byl pán ochotný přijet téměř okamžitě a v rámci záruky vše znovu ošetřil. Teď to jsou 2 měsíce a je vše v pořádku. Moc děkuji a rozhodně doporučuji.

Důvěryhodná firma

Jen tu chci napsat, že pánové u nás byli, svojí práci odvedli na výbornou. Jedná se o velice solidní a hlavně pánové jsou velice ochotní. Pokud jsem cokoliv potřebovala telefon mi vždy okamžitě vzali. Problém nám vyřešili a jen pro důvěryhodnost zde uvádím svůj telefon 721 509 756 Pokud budete chtít cokoliv ověřit, můžete zavolat.

100% důvěryhodná firma

S pány jsem byla moc spokojená. Naštěstí se v našem případě o štěnice nejednalo, přijeli zdarma a žádné peníze po mně nechtěli... Ještě jednou děkuji.

Po 3 týdnech jsme měli klid

Chci tu moc poděkovat za vyhubení štěnic. Už jsme nedoufali že se jich zbavíme, jelikož u nás bylo předtím už pár firem, co nám ty potvory nevyhubily. Po prvním týdnu jsme jich ještě pár viděli, ale po 3. týdnu jsme už žádnou neviděli ani děti už nebyly poštípané. Dnes to je druhý měsíc po zásahu a vše v pořádku. DOPORUČUJI!

Přidat nový příspěvek