Diskusní téma: Reference

Babička

Jste jedničky k tomu už není co říct. Vrátili jste mi klid do života Moc děkuji.

Perfektni pristup

Jsme nesmirne spokojeni. Na zavolání pan dojel a vše vysvětlil, důkladně provedl deratizaci. Můžu jen doporučit.

Veliké díky

Moc a moc děkujeme.Mysleli jsme, že máme štěnice, protože pán domu byl každé ráno jakoby poštípaný. Nakoupili jsme dýmovnice a postřiky. Nic nepomohlo. Ještě jsem koupila parní čistič. Zbytečně.Museli jsme objednat deratizační firmu, která slíbila, že přijede, ale nepřijela. Našla jsem na internetu tuto firmu. Mladý pán přijel ještě týž den a zjistil, že to štěnice nejsou. Poslal nás na kožní. Paní doktorka řekla, že je to kopřivka v těžkém stadiu. Kdyby jsme neoslovili právě tuto firmu, tak kdo ví, jak by to dopadlo. Ušetřili jsme peníze za postřik. Pán se staral, jak na tom jsme. S takovou ochotou a zájmem o zákazníka jsme se ještě opravdu nesetkali. Moc, moc děkujeme a přejeme jenom spokojené zákazníky.

Vstřícné jednání

Velice rychlá reakce, při příjezdu profesionální jednání za sebe doporučuji!!!

Děkuji

Tuto firmu mohu s naprostým klidem doporučit - po 6 měsíčním marném boji se štěnicemi, dvěma firmami a spoustou vynaložených peněz jsem oslovila tuto firmu. Byly zapotřebí nakonec dva postřiky, ale štěnice jsou už 3 měsíce pryč!!! Pánové, moc vám všem děkuji! :-)

Poděkování a úleva!

Velké díky ta okamžitou pomoc hned při prvním zavolání. Pan Prokeš poslal šikovné spoluoracovníky a Jsem velmi ráda, že tato firma existuje. Přeji hodně zdaru a sil do další práce.

PODĚKOVÁNÍ

Chtěla jsem moc poděkovat pánům za odborný zásah a velkou pomoc a podporu při likvidaci štěnic. Takový ochotný a vstřícný přístup k zákazníkovi jsem snad ještě nikde neviděla, poradí, pomůže, přijede kdykoli po dohodě. Velice doporučuji a pokud můžu radit, vyberte si tuto firmu, budete velice spokojeni! Za mě jednička!

DOPORUČUJI

Chci moc poděkovat pánům za jejich profesionální přístup. U nás v Mostě byli jediní co nám s problémem pomohli. Byli precizní a zásah oproti jiným účinný. Už mám 4 měsíce klid. MOOOOOC DĚKUJI. Pokud se štěnic chcete opravdu zbavit, tak volejte....

Moc krát děkujeme

Doporučuji tuto firmu !!Seriozní jednání moc ochotný přijeli i hned udělali zákrok a bylo po všem. Mám zkušenost jinou firmou a byl u nás 6x a žádní výsledek . Chci poděkovat jeste jednou moc děkuji

MOCKRAT DĚKUJI !!!

Neuvěřitelně ochotní a profesionální pánové. Na dovolené mě pokousaly štěnice a tak jsem měla strach, ze jsem si je dovezla i domu. Pan majitel je nonstop na telefonu, milý, ochotný, rad poradi a pomůže. Když jsem doma našla dva broucky, nedalo mi to a poslala jsem mu fotky, obratem mi volal zpatky, ze ani jedno z toho štěnice není, pro jistotu jsem si ale raději domluvila kontrolu bytu. Okamžitě přijel moc milý pan, který byt důkladně prohlédl a naštěstí nic nenašel! Hodně dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním a skvělým jednáním! Ještě jednou vám oběma moc a moc děkuji a doufám, ze vaše služby už nebudu nikdy potřebovat :) Každopádně ostatním, kdo bohužel s těmito potvorami bojují, opravdu vřele doporučuji! Děkuji moc a mějte se krasne! Veronika

Doporučujeme

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat pánovi - majiteli firmy. Perfektní přístup po telefonu i osobně. Poradil nám a vysvětlil vše. Naštěstí u nás výskyt nebyl tak velký a zbavil nás toho hned. Teď už máme klid a snad už to bude v pořádku. Všem bych tuto firmu na 100% doporučila. Ještě jednou moc děkujeme!!!!!!

DOPORUČUJI VŠEM!!!!!

Pánovi,který je na telefonu a zřejmě se jedná i o majitele firmy,moc děkuji za vstřícnost a hlavně zájem řešit mou situaci!Jsme ojedinělý případ,kdy se u nás objevují štěnice opakovaně.I když náklady spojené s desinsekcí hodně převyšují zaplacenou částku,stále se nám snaží pomoct.Psychicky jsem byla na dně,ted je to fajn a vše vypadá na dobré cestě!!!DĚKUJI!!!

Pomoc po telefonu

Včera večer po mě lezl jakýsi brouček velice podobný štěnici a jelikož trpím jistou poruchou která se týká čistoty a úklidu byla jsem totálně psychický na dně až do rána kdy jsem poslala fotku toho brouka této firmě a pan mě po důkladném prozkoumáním fotky ubezpečil že se o štěnici nejedná jsem mu velice vděčná pomohl mi moc okamzite se mi věnoval během pár minutek jsem věděla na čem jsem tuto firmu mohu s čistým svědomím vřele doporučit za mě super opravdu

Děkujeme!!

Po dlouhych mesicich neucinne likvidace jsme se dopidili k vam. Patri vam neskutecne diky. Komunikace, vstricnost a diskretnost na jednicku. Po zakroku je to 5 tydnu a nikde uz se nic neobjevilo, musim zatukat :) Jeste stokrat diky, diky, diky.

Poděkování

Pánové nám provedli zásah hned druhý den po zavolání. Už jsme měli před nimi jinou firmu, která u nás byla třikrát a bez výsledku. Proto jsem oslovil tuto firmu, která nám za stejné peníze poskytla záruku. Zásah byl velice precizní a profesionální. Hlavně diskrétní a velice příjemné jednání od samotného telefonického hovoru po zásah. Škoda že jsem tuto firmu neoslovil jako první. Ušetřilo by nám to hodně peněz za neúčinné zásahy jiné firmy. Děkuji

Štěnice vyhubeny

Musím poděkovat pánům z této firmy za pomoc a všechny rady, kterými mi pomohli. Po 3 týdnech mi po bytě ještě pár kousků pobíhalo, nicméně po zavolání byl pán ochotný přijet téměř okamžitě a v rámci záruky vše znovu ošetřil. Teď to jsou 2 měsíce a je vše v pořádku. Moc děkuji a rozhodně doporučuji.

Důvěryhodná firma

Jen tu chci napsat, že pánové u nás byli, svojí práci odvedli na výbornou. Jedná se o velice solidní a hlavně pánové jsou velice ochotní. Pokud jsem cokoliv potřebovala telefon mi vždy okamžitě vzali. Problém nám vyřešili a jen pro důvěryhodnost zde uvádím svůj telefon 721 509 756 Pokud budete chtít cokoliv ověřit, můžete zavolat.

100% důvěryhodná firma

S pány jsem byla moc spokojená. Naštěstí se v našem případě o štěnice nejednalo, přijeli zdarma a žádné peníze po mně nechtěli... Ještě jednou děkuji.

Po 3 týdnech jsme měli klid

Chci tu moc poděkovat za vyhubení štěnic. Už jsme nedoufali že se jich zbavíme, jelikož u nás bylo předtím už pár firem, co nám ty potvory nevyhubily. Po prvním týdnu jsme jich ještě pár viděli, ale po 3. týdnu jsme už žádnou neviděli ani děti už nebyly poštípané. Dnes to je druhý měsíc po zásahu a vše v pořádku. DOPORUČUJI!

problém s parazity

Je to asi týden, co se nám přes noc vyrojilo na těle přes 100 a více štípanců, druhý den další a další. Byli jsme z toho hodně zoufalí, navštívili i dva lékaře, kteří nám doporučili si zavolat nejakou firmu pro odstranění domácích parazitů. Náhodou jsem našel na internetu telefon, který patří na tyhle stránky. Pán, kterému jsem se dovolal, mi poskytl velmi cenné rady po telefonu a jeho zásahem máme doma klid. Způsob jakým škůdce odstranil byl jedinečný a funguje. Pokud se nám problémy znovu objeví, určitě ho kontaktuji. Tak vstřícný, lidský přístup, se nevidí u většiny lékařů, či ostatních co nabízejí nějaké služby. Určitě mohu jen doporučit, pokud budete mít doma nějaké problémy se štěnicemi, či jiným hmyzem, co se vám usídlí doma a začne vás žrat, mohu jen dporučit. Jejich přístup je opravdu jedinečný! Moc děkuji!

Mojzisova

Byla jsem velice nešťastná ze se nemůžeme zbavit stenic dokud jsem nezavolala na toto číslo. Ted jsem nad miru spokojena a chtěla bych teto firmě touto cestou velice poděkovat. Ted máme klid a mohly jsme se nastěhovat. Ještě jednou velice dekujeme

100% profesionální přístup

Chtěl bych moc poděkovat za perfektně odvedenou práci hned druhý den jsme měli klid a už je to 2 měsíce po zásahu a od té doby je vše v pořádku. Neváhejte. Doporučuji!

poděkování

Velice profesionální jednání už po telefonu druhý den už pan byl u mě.za 20 minut bylo hotovo.100% účinost.doporučim když bude.někdo potřebovat.díky

Férový přístup

Moc bych chtěla poděkovat pánovi z této firmy. Měla jsem podezření na štěnice, vše se mnou probral ve dvou dlouhých telefonátech, aniž by ze mě tahal peníze a domluvili jsme se, že je zatím nepotřebujeme, protože na štěnice to nevypadá. Sympatický a férový pán, maximální ochota a profesionalita. Pokud budu někdy potřebovat já nebo kdokoli ze známých, číslo si ukládám a určitě služeb mile ráda využiji. Děkuji a všem doporučuji!

100% vyhubení

Děkuji za profesionalitu, preciznost a opravdovou snahu nás štěnic zbavit, nikoliv jak jsme se setkali s předchozími, že měli akorát zájem dokola jezdit a nechat si platit každý výjezd který nepomáhal. Tato firma jako jediná z předešlých firem nás opravdu pomohla zbavit štěnic za předem jasnou a konečnou cenu. Moc děkuji.

Velice ochotní lidé

Dne 14.10. 2016 jsem objevil při úklidu pod kobercem malého brouka 1-2mm. Po dlouhém hledání na internetu jsem zjistil, že se podobá štěnici v 1. stádiu. Po odsunutí postelí v jiné místnosti jsem objevil 2 živé larvy kožojeda a dalšího stejného brouka nalezeného pod kobercem. V tu chvíli jsem si byl jistý, že se jedná o štěnici a že jsou po celém bytě. Kompletně vyčistil koberec i postele, ale nenašel žádné stopy ani hnízdo po štěnicích. Nakonec jsem zavolal na Vaše tel. číslo 778 038 037, které jsem našel v nějaké diskuzi na internetu. Pán byl velice ochotný a požádal mě o přeposlání fotky toho brouka. Ve vteřině mi zavolal zpět a sdělil mi, že se jedná jen o "Písivku", kterou si občas lidé pletou se štěnicí v 1.stádiu. Nebudu popisovat, jak nám spadl kámen ze srdce. Měl jsem zavolat hned. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat za ochotu a za zavolání zpět. Naštěstí se deratizace nekonala. Strašně jste mě v tu chvíli uklidnil. Děkuji Vám moc.

SPOKOJENOST

pochazím z M.B.a mohu tuto firmu doporučit.jsem spokojen

Perfektní práce

Dobrý den,
chtěla bych moc a moc poděkovat za bleskovou reakci na můj telefonát(den 11.10 kolem šesté večer),Váš pracovník pan Prokeš přijel cca. za dvě hodinky po hovoru,velice příjemné vystupování a profesionalita a co se málo kdy vidí důslednost .Mohu Vaši firmu všem doporučit ,perfektní práce.

Přidat nový příspěvek