Doporučení

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za sebe i své rodiče panu Prokešovi. Deratizoval dům, který byl zamořený už několik měsíců, mamina zoufalá a psychicky unavená. Snažila se bojovat se štěnicemi sama několik měsíců.... Nedělejte to stálo to hromadu peněz a nic nepomáholo. Nakonec už zoufalá, jak jim pomoct, jsem našla tyto stránky. Pan Prokeš, hned komunikoval, dorazil a jednal. Stálo to peníze, ale pomohlo to. Dneska jsou rodiče zase doma a spokojení, že můžou spát v klidu ve své posteli, aniž by po nich něco lezlo. Tuto firmu můžeme jenom doporučit. Děkujeme.

Děkujeme

Perfektní práce, profesionální přístup a seriózní lidské vystupování. Mnohokrát děkujeme.

Doporučení

Poděkování a doporučení:

Rád bych moc poděkoval této firmě, která svou práci vykonává velmi profesionálně a na úrovni. Snaží se se zákazníkem rychle najít řešení a hlavně co nejrychleji pomoc. Časově vycházení vstříc dle možnosti zákazníka. Dále firma poskytuje za provedou službu i dostatečnou záruku.

Určitě doporučuji využít služby této firmy a jejich techniků. Nemusíte se vůbec ničeho bát, neváhejte.

Ještě jednou za celou rodinu velice děkuji, moc jste nám pomohli.

Velké poděkování

Velké poděkování této společnosti. Když jsem poslala fotku štěnice, hned jsem byla kontaktována a ještě ten den k nám přijeli. Jednalo se tedy nakonec o štěnice ptačí z vlaštovčích hnízd, takže jsem byla uklidněna, že je to lepší varianta. A dostala jsem i psychickou podporu, protože jsem nikdy takovou zkušenost nezažila a vzhledem k tomu, že mám malé děti, tak jsem z toho byla v šoku. Zásah proběhl v našem domě na začátku srpna a do dnešního dne jsme nenašli ani jednu štěnici. Moc moc děkuji za profesionalní přístup a doporučuji!

Poděkování

Velké poděkování této firmě a všem, kteří v ní pracují. Jelikož odvádějí naprosto úžasnou a profesionální práci,pro ty, kteří je občas v životě potřebují. Přesně vědí, co dělají a jak bude probíhat následujících pár hodin a dnů po jejich zásahu na likvidaci otravných parazitů. Je vidět, že svojí profesi dokonale ovládají a vědí co dělají. Kdybych se, nedej bože, ještě jednou v životě ocitl v situaci, kdy budu muset řešit problém s parazity,tak jediný, na koho se obrátím, je tato firma, protože není nikoho lepšího v tomto oboru. Ještě jednou vám všem moc děkuji. DĚKUJI..

Skvěle odvedená práce -

Skvěle odvedená a profesionální práce! Díky zásahům a dvou měsícům konzultací i psychologické podpory se nakonec povedlo štěnice v nově pronajatém domě vyhubit. I s ročním odstupem hodnotím období se štěnicemi jako jedno z nejtěžších v životě. S pomocí paní a pana Prokešových se ho však povedlo zvládnout alespoň o něco snadněji a nakonec i úspěšně překonat. Díky moc, do dneška jsem vám vděčná!

Poděkování

Děkuji za rychlý a velmi profesionální přístup, jak při řešení telefonicky, tak při návštěvě technika zmíněné firmy. Také se mi dostalo poučení o výskytu a přežívání zmíněných zvířátek a čeho se vyvarovat. Byli jsme s manželem úplně konsternovaní, že se zrovna v naší domácnosti něco takového vyskytlo. Zmíněná firma je opravdu skvělá. Ještě jednou moc děkuji všem.

Jistota vyhubení

Ze srdce děkuji za Vaší práci. Ačkoliv stále máme problém s tím, že k nám štěnice lezou od sousedu, tak u nás ovšem nepřežijí. Nacházíme štěnice mrtvé. Investovat do vás bylo to nejlepší rozhodnutí. Nebýt vašeho zásahu,tak bychom jistě byli již promoření. Velice ráda doporučuji všem, kteří chtějí mít jistotu, že se štěnic zbaví. Také si velmi vážím vašeho vstřícného jednání a velmi rychlého zásahu. Děkuji Vám!

Rychlost, diskrétnost, spolehlivost, ochota

Moc děkuji, tuto firmu doporučuji. Rychlost, diskrétnost, spolehlivost, ochota. V případě problémů znovu přijeli vše ošetrřili. Stále dostupní na telefonu.

Psychická podpora

Celá hotova a vyrizena jsem volala na tuto firmu paní příjemná a úžasná chtěla fotku a hned řekla jsou to oni ...pan přijel hned druhy den ...chtělo se mi hrozne brecet ale už to beru sportovně ...už máme klid ..dekuji moc za úžasný přístup a psychickou podporu ..

Je to tak...

Tak jak čtete tyto reference, tak přesně tak to je. Profesionální, vstřícný, ochotný, sympatický a hlavně to funguje.

Poděkování

Chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělou a rychle odvedenou práci perfektní poradenství ve všech směrech pan Macejko a paní Prokešová veliké díky ..firmu mohu jen doporučit ..

Ochota

Velké díky za okamžitou pomoc hned při prvním zavolání. Poděkování patří paní na tel.čísle 778038037. Na základě fotodokumentace mi určila hmyz a odbornou radu. Děkuji, že se můžu na vaši firmu a ochotu vás samotých obrátit.
Přeji hodně zdraví v roce 2021.
Velké díky za okamžitou pomoc hned při prvním zavolání. Poděkování patří paní na tel.čísle 778038037. Na základě fotodokumentace mi určila hmyz a odbornou radu. Děkuji, že se můžu na vaši firmu a ochotu vás samotých obrátit.
Přeji hodně zdraví v roce 2021.

Jen tuto firmu

Pánové z této deratizační firmy jsou prostě skvělí - mohu potvrdit, že do 10 dnů po jejich prvním - a jediném - zásahu jsem tu neměla ani jednu štěnici!!! A to ještě dávají záruku 3 měsíce! 

Doporučuji!!!! Nevěřícně jsem jim volala, jestli je opravdu možné, že tady už nic za 10 dnů po zásahu nic neleze a bylo mi to potvrzeno. Konečně jsem se za poslední 3 dny v klidu vyspala! Doufám, že mi tu od sousedů, kteří se obracejí na firmy, které dělají zásah na 3x a stejně je to téměř neúčinné, už nic nepřileze.

Moc děkuji za skvělý a účinný zásah.

 

Zásahy jiných firem jsou naprosto neúčinné! Když už musíte a stane se Vám to, obraťte se pouze na tyto skvělé odborníky. Přijeli téměř okamžitě, byli perfektní.!

Velká pomoc

Tak v Covidové době, kdy lidi už mají všeho po krk, máte v bytě štěnice:(Vánoce, 25.12. šok co dělat?

Napsala jsem sms pani majiteli..Hned jak to bylo možné volal, vysvetlil postup, utešil mě nebude muset rodina na týden z bytu.Kam na Vánoce?Všechny hotelíky zavřené, bydlet na ulici se v zimě nedá.

Pán majitel stělesnej Anděl, žádne holé sliby, žádne nevím, není vhodná doba, paní tady máme Vánoce?NIC..

Akce v ten DEN.To jsem pochopila že žijeme v Matrixu.Odpoledne do bytu přijete technik, byt deratizoval ve stejný den.NESKUTČNÁ SKUŠENOST.

Pošta mi dluží měsíc peníze, ani snaha...Tato Firma na Vánoce ochotně přichází ničit ty potvoru ,,nechutnou,,:))Vděčná jsem, ješte to není s námi tak zlé..

Technik sympaták, po telefonu, nepanikařil,nestresoval mě.Pán Pšenička,muž na svém místě.

Vykonal svou odbornou práci..A věc byla v ten den VYŘÍZENÁ.

Příjemná a pohotová komunikace

Našly jsme v domácnosti brouky podobné štěnici. Jelikož mě popadl strach a stres že by se mohlo jednat o štěnice, kontaktovala jsem pána i v neděli kolem 13 hodiny přes whatsapp. Napsala jsem zprávu a poslala fotku brouka. Odpověd od pána byla okamžitá jak přes whatsapp, tak i ihned rozhovor po telefonu. Byla jsem uklidněna, o štěnice se nejednalo, pán mi vysvětlil o co se jedná a co pro to udělat. Velice ochotná, příjemná a pohotová komunikace. Vřele doporučuji.

Velká pomoc

Děkuji moc za pomoc, která přišla téměř vzápětí po ohlášení. Komunikace vynikající, technik diskrétní a profesionál. Naštěstí vše spravil postřik, i když byl nutný ještě jeden zásah, byl v rámci záruky a opět velmi rychle. Navíc byla stále vynikající komunikace po telefonu vč. nemalé psychické podpory. Ještě jednou díky!

Za pakatel

Skvělí. Hned druhý den od zavolání prijeli. Pán s paní( slečnou) byli bezvadní, omrkli byt, ale naštěstí nic nenašli. I tak pro jistotu vystříkali riziková místa a to vše za opravdu pakatel. Prostě paráda. Moc děkujeme

Úžasní

Moc děkuji, pán i slečna( možná paní, snad neurazím) byli naprosto úžasní!!! Moc Vám děkuju!!!

Poděkování

Chtěla bych Vám moc poděkovat, perfektní přístup, strašně milá paní po telefonu. Vše skvělé vysvětleno a pokud dodržíte rady které Vám dají po postřiku, tak opravdu stačil jen jeden postřik. Děkuji moc ještě jednou.

Perfektní přístup

Vše perfektně vysvětleno už po telefonu. Paní či slečna velice milá, ochotná a příjemná. Technik přijel hned druhý den. Vše ochotně vysvětlil, přijel v domluvený čas, cestou zavolal, odpověděl na dotazy, udělal svou práci. Výsledek se ukáže, ale tím, že dávají záruku se nebojím, ale přístup k zákazníkovi je opravdu perfektní. Díky

Spokojenost na

Z paní které jsem volala byla moc příjemná a vše kolem štěnic visvetlila. Pán který přijel vše visvetlila a byl moc prijemny. Jsem moc ráda za tu firmu kterou jsem našla jsem moc a moc spokojená

Profesionálové.

Velké dík, úcta a poklona patří panu Prokešovi za profesionální zákrok a jeho sestře za prvotní rozhovor a následné vysvětlení. Oba empatičtí, inteligentní, diskrétní, starostliví od počátku až doteď. Přijeli okamžitě, přestože to bylo daleko, vysvětlili mi vše potřebné v klidu a několikrát. Poměrně mladí lidé a naprosto bezkonkurenční. Volala jsem před tím na více firem, pomoc jsem hledala déle, nikdo si práci negarantoval. Prokešovi ano, po zásahu jsem zjistila, že nikdo nedosahuje jejich kvalit. Ještě jednou děkuji za to, že jste. Moc si vás vážím, smekám. Jediný zákrok a vše se dostalo do normálních kolejí.

Štěnice, planý poplach a setkání s profesionálním, lidským a rychlým jednáním

V březnu 2020 jsem zjistila, že vnučka je poštípaná od štěnic. Popravdě to zjistila kožní lékařka a potom to podle fotek potvrdil majitel firmy pan Prokeš, kterému jsem v poledne volala ohledně deratizace a vyhubení štěnic. Na čísle 778 038 037 se ozval velmi vlídný, ale profesionální hlas, který mi celý postup deratizace vysvětlil . Po zaslání adresy přijela firma ještě ten den (v 17.00 hodin). Důkladně prohlédli byt a zjistili, že štěnice v bytě nejsou. Byl to planý poplach. Vůbec nic jsem neplatila a ještě jsme s panem Prokešem zjistili původ štípanců. Měl ohromné znalosti a byl velmi empatický. Vřele tuto firmu doporučuji a bude li někdo z mého okolí nutně potřebovat deratizaci, ihned poskytnu telefonní číslo 778038037 a budu si jistá , že jsem dobře poradila. Velký dík posílá babička Hanička.

Poděkování a doporučení

Chtěla bych poděkovat,za včerejší rychlí zásah a pomoc! Už po telefonu absolutní špička mezi komunikací.Slečna,či paní vše vysvětlila důkladně po telefonu,uklidnila,odpověděla na všechny mé všetečné a možná až panicky náročné otázky.Měla jsem za to,že mám v bytě štěnice,zjistila jsme to ráno,a pan Prokeš přijel večer,zjistil že jsou pisivky!Též teda pěkná havěť! Byt vydezinfikoval celý a já doufám,že budeme mít klid!Dokonce mi i odlil,abych si to případně mohla poprášít ještě sama! Za mě absolutní špička!Jak v komunikaci tak i v jednání a v rychlosti.Jetště jednou mockrát děkuji! :)

Super firma

Rok jsme bojovali že stenicemi, zkoušeli jsme snad všechno, spoustu nábytku zkončili i na zbernem dvoře, investovali jsme několik tisíců na všelijaké postřiky, dymovnice a tak ale marně... Deratizer jsem se bála akord po recenzi že jen tahají peníze z lidí a neucine... Nakonec kdy uz jsem byla nadne svých psychickych sil jsem našla tuto firmu a prozatím mohu říci že super,! Už je to přes měsíc občas najdu nějakou omamenou ještě ale je klid.. Je velkou výhodou že mají 3mesicni záruku kde už nic neplatíte... Budu je volat ještě jednou,,,, ale výsledek zaručen.. Opravdu moc děkuji a všem doporučuji. Vyhubi to i vajíčka prostě všechno.. Perfektní spolupráce a když potřebujete poradit vždy můžete zavolat... Ještě jednou moc děkuji... Byla už úplně psychice nadne... A tato firma mi opravdu pomohla... DOporucuji

Jste jedničky!

Po vašem prvním zásahu máme už klid 5. měsíc, já včetně mé rodiny vám moc a moc děkujeme. Vřele doporučuji všem. Vše proběhlo diskrétně a hlavně zásah byl velice precizní.

velice ochotní a vstřícní

Dnes jsem měla druhý postřik, přijel moc ochotný pán, vše profesionálně ošetřil a vysvětlil s tím, že pokud bude nějaký problém, mohu mu kdykoliv zavolat., Rozhodně oceňuji vstřícnost, ochotu a přístup, jaký má tato firma k zákazníkovi, je to strašný pocit mít v udržované domácnosti takové svinstvo. Nevím odkud se to ke mne dostalo, jen se modlím, aby to nebylo od sousedů a situace se neopakovala. Chci moc poděkovat za diskrétnost a vstřícnost problém řešit, vysvětlit vše potřebné a nemít pocit, že obtěžuji.

Re: velice ochotní a vstřícní

Dobrý den, jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci a pokud by se potvrdilo v budoucnu, že štěnice mají sousedé, byt vám bezplatně ošetříme znovu i po skončení záruky a celou situaci budeme řešit s příslušným SVJ. Děkuji. Prokeš Jan

Re: velice ochotní a vstřícní

jakto ze druhy postrik kdyz pisou ze staci jen jeden?

Re: Re: velice ochotní a vstřícní

Pokud se jedná o vysoké zamoření, další zásah se provádí bezplatně. Jinak i přes odstranění vajíček se můžou někteří jedinci ukrývat v dutinách objektu a je lepší zvolit bezplatnou kontrolu, nebo další již bezplatný postřik. Ale je to spíše velice malé procento zásahů. Hlavně tam kde hubí jiné firmy bez výsledku třeba i 1 rok. Poté dojde k přesunu štěnic do dutin. Každopádně i tak si vždy poradíme. Prokeš

Nesrovnatelný zásah s jinými firmami

Před touto firmou jsme měli 7x zásah od jiných firem který nám vůbec nepomohl a jen jsme vyhazovaly peníze oknem. Až tato firma nám problém vyřešila, zásah byl velice precizní, profesionální, diskrétní. Pán vše vysvětlil a v případě dotazu i ve večerních hodinách jsem se dovolal a dostal odpověď. DOPORUČUJI A PRO VŠECHNY CO ŠTĚNICE MÁTE, NEVÁHEJTE A VOLEJTE. TYTO PÁNOVÉ VÁS ŠTĚNIC OPRAVDU ZBAVÍ!!! MÁME UŽ 8 MĚSÍCŮ KLID!

Babička

Jste jedničky k tomu už není co říct. Vrátili jste mi klid do života Moc děkuji.

Perfektni pristup

Jsme nesmirne spokojeni. Na zavolání pan dojel a vše vysvětlil, důkladně provedl deratizaci. Můžu jen doporučit.

Veliké díky

Moc a moc děkujeme.Mysleli jsme, že máme štěnice, protože pán domu byl každé ráno jakoby poštípaný. Nakoupili jsme dýmovnice a postřiky. Nic nepomohlo. Ještě jsem koupila parní čistič. Zbytečně.Museli jsme objednat deratizační firmu, která slíbila, že přijede, ale nepřijela. Našla jsem na internetu tuto firmu. Mladý pán přijel ještě týž den a zjistil, že to štěnice nejsou. Poslal nás na kožní. Paní doktorka řekla, že je to kopřivka v těžkém stadiu. Kdyby jsme neoslovili právě tuto firmu, tak kdo ví, jak by to dopadlo. Ušetřili jsme peníze za postřik. Pán se staral, jak na tom jsme. S takovou ochotou a zájmem o zákazníka jsme se ještě opravdu nesetkali. Moc, moc děkujeme a přejeme jenom spokojené zákazníky.

Vstřícné jednání

Velice rychlá reakce, při příjezdu profesionální jednání za sebe doporučuji!!!

Děkuji

Tuto firmu mohu s naprostým klidem doporučit - po 6 měsíčním marném boji se štěnicemi, dvěma firmami a spoustou vynaložených peněz jsem oslovila tuto firmu. Byly zapotřebí nakonec dva postřiky, ale štěnice jsou už 3 měsíce pryč!!! Pánové, moc vám všem děkuji! :-)

Poděkování a úleva!

Velké díky ta okamžitou pomoc hned při prvním zavolání. Pan Prokeš poslal šikovné spoluoracovníky a Jsem velmi ráda, že tato firma existuje. Přeji hodně zdaru a sil do další práce.

PODĚKOVÁNÍ

Chtěla jsem moc poděkovat pánům za odborný zásah a velkou pomoc a podporu při likvidaci štěnic. Takový ochotný a vstřícný přístup k zákazníkovi jsem snad ještě nikde neviděla, poradí, pomůže, přijede kdykoli po dohodě. Velice doporučuji a pokud můžu radit, vyberte si tuto firmu, budete velice spokojeni! Za mě jednička!

DOPORUČUJI

Chci moc poděkovat pánům za jejich profesionální přístup. U nás v Mostě byli jediní co nám s problémem pomohli. Byli precizní a zásah oproti jiným účinný. Už mám 4 měsíce klid. MOOOOOC DĚKUJI. Pokud se štěnic chcete opravdu zbavit, tak volejte....

Moc krát děkujeme

Doporučuji tuto firmu !!Seriozní jednání moc ochotný přijeli i hned udělali zákrok a bylo po všem. Mám zkušenost jinou firmou a byl u nás 6x a žádní výsledek . Chci poděkovat jeste jednou moc děkuji

MOCKRAT DĚKUJI !!!

Neuvěřitelně ochotní a profesionální pánové. Na dovolené mě pokousaly štěnice a tak jsem měla strach, ze jsem si je dovezla i domu. Pan majitel je nonstop na telefonu, milý, ochotný, rad poradi a pomůže. Když jsem doma našla dva broucky, nedalo mi to a poslala jsem mu fotky, obratem mi volal zpatky, ze ani jedno z toho štěnice není, pro jistotu jsem si ale raději domluvila kontrolu bytu. Okamžitě přijel moc milý pan, který byt důkladně prohlédl a naštěstí nic nenašel! Hodně dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním a skvělým jednáním! Ještě jednou vám oběma moc a moc děkuji a doufám, ze vaše služby už nebudu nikdy potřebovat :) Každopádně ostatním, kdo bohužel s těmito potvorami bojují, opravdu vřele doporučuji! Děkuji moc a mějte se krasne! Veronika

Doporučujeme

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat pánovi - majiteli firmy. Perfektní přístup po telefonu i osobně. Poradil nám a vysvětlil vše. Naštěstí u nás výskyt nebyl tak velký a zbavil nás toho hned. Teď už máme klid a snad už to bude v pořádku. Všem bych tuto firmu na 100% doporučila. Ještě jednou moc děkujeme!!!!!!

DOPORUČUJI VŠEM!!!!!

Pánovi,který je na telefonu a zřejmě se jedná i o majitele firmy,moc děkuji za vstřícnost a hlavně zájem řešit mou situaci!Jsme ojedinělý případ,kdy se u nás objevují štěnice opakovaně.I když náklady spojené s desinsekcí hodně převyšují zaplacenou částku,stále se nám snaží pomoct.Psychicky jsem byla na dně,ted je to fajn a vše vypadá na dobré cestě!!!DĚKUJI!!!

Pomoc po telefonu

Včera večer po mě lezl jakýsi brouček velice podobný štěnici a jelikož trpím jistou poruchou která se týká čistoty a úklidu byla jsem totálně psychický na dně až do rána kdy jsem poslala fotku toho brouka této firmě a pan mě po důkladném prozkoumáním fotky ubezpečil že se o štěnici nejedná jsem mu velice vděčná pomohl mi moc okamzite se mi věnoval během pár minutek jsem věděla na čem jsem tuto firmu mohu s čistým svědomím vřele doporučit za mě super opravdu

Děkujeme!!

Po dlouhych mesicich neucinne likvidace jsme se dopidili k vam. Patri vam neskutecne diky. Komunikace, vstricnost a diskretnost na jednicku. Po zakroku je to 5 tydnu a nikde uz se nic neobjevilo, musim zatukat :) Jeste stokrat diky, diky, diky.

Poděkování

Pánové nám provedli zásah hned druhý den po zavolání. Už jsme měli před nimi jinou firmu, která u nás byla třikrát a bez výsledku. Proto jsem oslovil tuto firmu, která nám za stejné peníze poskytla záruku. Zásah byl velice precizní a profesionální. Hlavně diskrétní a velice příjemné jednání od samotného telefonického hovoru po zásah. Škoda že jsem tuto firmu neoslovil jako první. Ušetřilo by nám to hodně peněz za neúčinné zásahy jiné firmy. Děkuji

Štěnice vyhubeny

Musím poděkovat pánům z této firmy za pomoc a všechny rady, kterými mi pomohli. Po 3 týdnech mi po bytě ještě pár kousků pobíhalo, nicméně po zavolání byl pán ochotný přijet téměř okamžitě a v rámci záruky vše znovu ošetřil. Teď to jsou 2 měsíce a je vše v pořádku. Moc děkuji a rozhodně doporučuji.

Přidat nový příspěvek

 

Vaše reference

Předem děkujeme za vaše reference :-)